Mašľa – nový horúci hit

0

Reklama/advertisment:

Stále sa vám snažíme prinášať najčerstvejšie novinky zo sveta a dnes nás upútalo niečo nové, čo tu už dlho nebolo. Do módy sa vracajú mašle vo vlasoch. Bude to horúci trend tohto roka a tak si to nenechajte ujsť.

Reklama/advertisment:

Je jedno, či budete mať mašľu zviazanú vo vrkoči alebo len tak jemne na temene hlavy. Poznáme rôzne štýly a tak vám ich ukážeme. Odlíšiť sa môžete hoci aj týmto vlasovým doplnkom. Ohúrte svoje okolie a buďte iná ako ostatné.

Zamat

Čierna mašľa zo zamatu nikdy nesklame. Uviažte si ju okolo nízkeho copu na temene hlavy. Je to veľmi jednoduché a skvostné zároveň. Tento štýl sa často používa aj na módnych prehliadkach.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Jedinečnosť

Jedinečnosť tohto vlasového doplnku sa skrýva aj v jeho využití. Mašľu si môžete uviazať na viacero spôsobov a vždy budete vyzerať skvelo. Neváhajte, tento doplnok priláka pozornosť vášho okolia.

Mašle ako rozkošné ozdoby

Ak ste zručné v robení svojich účesov, tak vám odporúčame zapliesť mašľu do vrkoča. Mašľa sa hodí aj na slávnostný účes, pretože pôsobí sofistikovaným a vznešeným dojmom.

Skúste to ako čelenku

Mašle sa hodia nie len pre výnimočné udalosti ale aj na bežné nosenie. Na prehliadkových mólach sa objavil tzv. strapatý účes do ktorého je zapracovaná aj mašľa ako čelenka. Stačí zapojiť iba svoju fantáziu.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokIdeálne postavy vašimi očami
Ďalší článok5 tipov na sladké zdravé raňajky
ZDIEĽAŤ