Bude z vás kráska: Toto sú tie najlepšie triky, ktorými počiarknete svoju ženskosť

0
Photo by Ricky Liu on Unsplash

Reklama/advertisment:

Byť ženou je jednoducho nádherné. Je to dar, ktorý nám muži môžu závidieť. No byť ženou neznamená sa automaticky zmeniť na maľované veľkonočné vajíčko. Jemný mejkap, úsmev a zopár správnych trikov, ktoré vám ukážu, ako na to, však dokážu podčiarknuť ženskosť každej z nás.

Reklama/advertisment:

Toto sú najlepšie tipy krásy, ktoré sa určite oplatí integrovať do každodenného života.

#1 Usmievajte sa

Photo by Vinicius Wiesehofer on Unsplash

Úprimný, nefalšovaný úsmev, ktorý pramení z nášho vnútra, dokáže s naším výzorom hotové zázraky. Mnoho mužov sa zhodne v tom, že nič tak neskrášli ženskú tvár ako práve jemný úsmev.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#2 Klieštiky na mihalnice

Ak chcete mať pekne vytvarované riasy, siahnite po klieštikoch. Aby bol efekt čo najkrajší, skúste si pri točení rias zohriať kliešte fénom na vlasy. Výsledný efekt bude dokonalý!

#3 Hydratácia

Photo by rawpixel on Unsplash

Hydratovať pokožku je nevyhnutnosť. Ak si zvyknete na hydratačný krém už od mladi, vaša pokožka sa vám poďakuje. V budúcnosti sa vám budú vrásky ešte dlho vyhýbať.

#4 Vazelína

Vazelína je prostriedok, ktorý využijete takmer na všetko. Osvedčí sa aj ako vynikajúci odličovač očných partií.

#5 Pitný režim

Photo by rawpixel on Unsplash

Nezabúdajte piť dostatok čistej vody. Odborníci odporúčajú na 10 kg váhy vypiť aspoň 4 dl vody. Vaše telo sa potrebuje zbaviť toxínov. Čistá voda je ten najlepší prostriedok.

#6 Správne tvarovaná podprsenka

Podprsenka by vám mala sedieť dokonale. Pri nosení by ste ju nemali cítiť a nemala by vo vás vyvolávať pocit nepohodlia. Do kvalitnej podprsenky sa určite oplatí investovať. Budete mať nielen krajšie poprsie, ale aj lepšie držanie tela.

#7 Úplne si nevytrhávajte obočie

Photo by Amanda Dalbjörn on Unsplash