Kedy už vzťah nemá zmysel?

0

Reklama/advertisment:

Vo vzťahu sú pekné obdobia, ale aj tie horšie. Možno sa aj vy nachádzate v situácii kedy neviete či ísť ďalej bez neho alebo mu dať ešte šancu. Možno vám niektoré veci budú známe a ak tieto znaky vo vašom vzťahu nájdete, niečo nie je v poriadku.

Žiadna komunikácia

Reklama/advertisment:

Keď jeden z partnerov stratí záujem komunikovať je možné, že čas rozchodu sa blíži. Ale neberte to hneď ako jasnú záležitosť. Muži sú záhadní a často majú tendenciu riešiť svoje problémy sami so sebou v hlave. Preto sú niekedy odmeraní alebo aj nepríjemný.

Žiaden rešpekt

Rešpekt a úcta vo vzťahu jednoducho musia byť. Sú to základné piliery vzťahu. Ak si nevážite jeden druhého a nemáte voči sebe úctu, nie je to vôbec dobre a treba s takouto situáciou niečo robiť.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Chýba dôvera

Neustále pochybnosti nepatria do vzťahu. Dôvera je ako papier a keď sa raz pokrčí už ho nikdy nevyrovnáte. A teda dôveru si vo vzťahu naozaj strážte. Je základom celého vzťahu vôbec pretože ak partnerovi neveríte, nedá sa spoločne v pokoji žiť. Vždy ak bude jeden z partnerov pochybovať, nemôže vzťah dobre fungovať.

Spoločný čas

Ak ste častejšie každý sám niekde inde alebo každý so svojimi a nenájdete si na seba čas, neznačí to nič dobré. Ak sa dvaja ľudia ľúbia budú chcieť tráviť spolu svoj voľný čas a tešia sa jeden na druhého.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokAko očariť chlapa
Ďalší článokAko sa rozísť s chlapom?
ZDIEĽAŤ