Ideálne postavy vašimi očami

0

Reklama/advertisment:

V tomto článku vám ukážeme inšpirácie na leto. Je jasné, že ide leto a my ženy sa chceme páčiť. Aký typ postavy preferujete vy? Pozrime sa na to pomocou zahraničných modeliek.

Reklama/advertisment:

Dokonalé telo má málokto. Je za tým veľa snahy v posilňovni alebo je to už geneticky dané (v tých lepších prípadoch).

Ženská a súmerná

Medzi takýto typ modeliek sa radí napríklad Alessandra Abrosio. Už dlhé roky patrí medzi anjelikov Victoria‘s Secret a može sa popýšiť krásnou štíhlou postavou a plochým bruškom. Jej boky sú krásne ženské a nohy štíhle.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Blue jean babe 🦋🌈👖💫👢🔥 #VSangelOasis #festiveAle 📸 @timuremek

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Vyšportovaná postava

Vyšportovaných postáv na Instagrame nájdeme naozaj mnoho. Medzi vyšportované postavy radíme ženy, ktoré majú dokonalý „sicpack“, minimum tuku a svalová hmota. Tu môžeme zaradiť napríklad Izabel Goulart.

Chlapčenská postava

Do vienka túto postavu získala známa modelka Gisele Bundchen. Čo sa týka tejto postavy, tak ženy nemajú ženské boky či plnšie prsia. Avšak, ak sa chystáte za modelku a máte presne tento typ postavy, tak nezúfajte. V modelingu tento typ letí a je to veľká výhoda pre vás.

Plnšie krivky

Známa Barbara Palvin patrila medzi anjelikov, no v poslednom čase trošku pribrala a momentálne sa venuje foteniu , kde odkrýva svoje kypré tvary.

Sexi krivky

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokÚčinné spaľovanie tukov
Ďalší článokMašľa – nový horúci hit
ZDIEĽAŤ