Čo vymyslieť na deň Valentína pre partnera?

0

Reklama/advertisment:

Pravdou je, že nielen muži, ale aj ženy majú občas problém s výberom toho správneho darčeka pre svojho milovaného. Chlapi bývajú totiž tiež niekedy trošku nároční a preto sme vytvorili zopár tipov na vec, ktorou môžete obdarovať svojho priateľa nadeň Valentína.

Doplnky do auta

Reklama/advertisment:

Ak je teb váš milovník áut a stále niečo rád vylepšuje, určite je dobrou voľbou napríklad vôňa do auta, smerovky, ktoré sa mu tak páčili, prípadne krytky kolies. Je toho ešte viac no treba nenápadne pozisťovať čo už by chcel vymeniť a čo sa mu páči. Toto platí aj v prípade, že váš partner je milovník motoriek.Aj tan je čo vylepšovať, minimálne výbavu ako sú rukavice, bunda a podobne.

Parfum

Značkový parfum poteší nejedného muža. Najlepšie je zvoliť taký, ktorého vôňa zaujaka aj vás. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, jemné a nenásilné vône sú vždy dobrou voľbou. Skúste siahnuť možno aj po značkách, ktoré nie sú úplne klasické. Zmena je predsa život.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Elektronika

Nielen elektronika, ale aj mnohé vychýtavky v podobe gadgetov. Muži milujú vecičky, ktoré im svojim spôsobom uľahčia nejakú prácu alebo tie miniatúrne hračičky s ktorými sa môžu pochváliť kokegom. V darčekových eshopoch nájdete nnožstvo produktov takéhoto typu a určite si vyberiete aj vy.

Autá

Tie moderné znenšené modely áut dostanú každécho chlapa. Skúste  vymyslieť taký netradičný dar v podobe auta na ovládanie. Vyberať môžete z rôznych veľkostí aj značiek. Podarujte mu napríklad také o ktoron viete že sa mu páči.

Výlet

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokTipy na trávenie voľných dní počas zimy
Ďalší článokKtoré nechty sú tie naj?
ZDIEĽAŤ