Bojujte proti celulitíde

0

Reklama/advertisment:

Každá z nás túži po krásnom tele. V tom každej z nás bráni celulitídu. Má ju každá, no niekto ju má menšiu a niekto zas naopak dosť viditeľnú. Pravdou však je, že sa jej chceme zbaviť. Vďaka tomuto skvelému receptu sa jej zbavíme ľahko, už za niekoľko týždňov.

Čo budeme potrebovať?

2 citróny

1 grapefruit

2 stonky stonkového zeleru

zázvor (najlepšie čerstvý)

voda

Reklama/advertisment:

Je to veľmi rýchly nápoj. Suroviny jednoducho očistíme, nakrájame na drobné kolieska a zalejeme vodou. Za žiadnych okolností nepridávajte cukor (žiadny, ani trstinový či hnedý).

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Citrónová voda dokonale obohatí vaše telo. Najlepšia je ráno, nalačno. Perfektne naštartuje váš metabolizmus. Stonkový zeler či grapefruit zase naštartujú cirkuláciu krvi a tiež účinne odbúravajú tukové zásoby. Priaznivo sa spájajú s chudnutím, pretože obsahujú látky ako napríklad kolagén, ktorý slúži na vyhladzovanie pokožky či dokonca má efekt mladosti.

Zázvor, inak nazývaný ako elixír života obsahuje antibiotické látky, ktoré väčšinou pôsobia ako spaľovače tukov. Zázvor taktiež obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré starostlivo budujú našu imunitu.

Musíme vám však povedať, že ak sa chcete celulitídy zbaviť skôr, tak určite vyskúšajte masáž, hoci aj domácu. Lepšie však bude keď to necháte na profesionálovi. Taktiež pomôže cvičenie. Nemusíte chodiť hneď do posilňovne, zacvičiť si môžete aj doma. Tam na vás nemusí nikto povedať a môžete si dať prestávku kedy potrebujete. Taktiež vyskúšajte beh. Je to to najlepšie, čo môžete urobiť a tak sa zbaviť celulitídy.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokPár rád pre lepší spánok
Ďalší článokMužská verzia Kim Kardashian
ZDIEĽAŤ