Ako začať cvičiť?

0

Reklama/advertisment:

Začať cvičiť je otázkou vnútornej sily a určitej motivácie, ktorú ak nemáte, pôjde to len veľmi ťažko. Čo je však treba na to aby ste začali cvičiť?

Motivácia

Reklama/advertisment:

Motivácia je pri cvičení dôležitá. Nejakú si nájdite a cvičenie pôjde ľahšie. V prvom rade to však robte sami pre seba. Ak sa vy budete cítiť dobre, ľudia to na vás uvidia. Dobrou motiváciou sú však najrôznejšie veci. Napríklad ukázať svojmu ex priateľovi o čo prišiel alebo len jednoducho chcete byť príťažlivejšia. Skvelou motiváciou sú aj prvé výsledky. Ak uvidíte pokrok, budete chcieť ísť ešte ďalej.

Vytrvalosť

Vytrvalosť vám nesmie chýbať. Ak budete všetko flákať, výsledky sa nedostavia. Veď predsa ako sa hovorí- Bez práce nie sú koláče.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Cvičte s priateľom/kou

Určite si nájdite nejakého ,,parťáka” a hneď bude cvičenie príjemnejšie. Keď ste dvaja môžete sa navzájom motivovať a povzbudiť keď už jeden z vás nevládze. Hudba môže byť taktiež dobrou spoločníčkou pri cvičení. Vyskúšajte to.

Cvičte správne

Keď ľudia začnú cvičiť, často robia chybu, že si nájdu cviky na internete a tie teraz urobia 100 krát a myslia si, že si poriadne zacvičili. Takto si môžete akurát tak ublížiť. Choďte radšej za niekym kto už cvičí a spýtajte sa ho ako cvičí a čo poradí vám ako začiatočníkovi. V druhom prípade si môžete zájsť za trénerom, ktorý vám v začiatkoch pomôže.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokAko sa rozísť s chlapom?
Ďalší článokAko na krásnu pleť do leta?
ZDIEĽAŤ