Ako zabrániť nevere?

0

Reklama/advertisment:

Jedným z najčastejších dôvodov rozchodu je nevera. Prečo to vôbec tak je? Už ste to zažili a nechceli by ste to prežívať znova? Poradíme vám ako na to.
Chváľte ho
Muži potrebujú stále potešovať svoje ego. Pochváľte ho po každom s*xuálnom výkone či po veci, ktorú pre vás urobil, alebo vám pomohol. Muži sa tak budú tešiť z vášho záujmu o neho.
Ranný s*x
Najlepšia hodina na ranný s*x je okolo 5 až 7 ráno. Sex je skvelý začiatok dňa a poteší vás aj vášho partnera. Hladina testosterónu sa týmto u muža zvyšuje.

Reklama/advertisment:


Trocha neistoty
Výjdite si s vaším partnerom von napríklad s kamarátmi. Ak tak uvidíte niekoho schopného, tak na neho hoďte očkom, alebo sa usmejte. Muži sú veľmi žiarliví aj keď si to nepriznajú. Stále medzi sebou súperia. Taktiež nič nepokazíte malým flirtom. Ak to váš partner zbadá, tak sa máte na čo tešiť. Noc bude plná vášne, bozkov a dotykov.
Nebuďte nudná
Nebuďte nudná v posteli. Mužov nebaví stále ten istý s*x. Vyskúšajte nové veci. Kúpte si s*xy spodnú bielizeň, podväzky, zahrajte sa na nejaké povolania, nechajte muža nech s vami robí čo chce. Taktiež je dobré striedať miesta. Nevyužívajte len vašu posteľ, ale napríklad podlahu, stôl či kuchynskú linku. Sex vyskúšajte aj v aute, v kabínke u rodičov. Vnesiete do vášho vzťahu viac adrenalínu a túžby. Tak máte zaručené, že vás partner neopustí a neodíde za prvou sukňou, ktorá k nemu príde.