Ako si poradiť s nežiadúcim ochlpením?

0

Reklama/advertisment:

Každá žena vie koľko úsilia treba vynaložiť na to aby sme si mohli dlhodobo užívať ten pocit hladkej pokožky. Je niekoľko spôsobov ako sa nežiadúceho ochlpenia zbaviť. Niektoré sú dlhodobé iné nie. Zbaviť sa chĺpkov na dlhší čas dá zabrať a niekedy nielen časovo, ale aj finančne.

Žiletka

Reklama/advertisment:

Prvý a najpoužívanejší spôsob holenia. Jednorázové žiletky však nie sú žiadna výhra pretože hladké nohy vám vydržia jeden deň. Je treba ich stále meniť a často spôsobujú nepríjemné začervenanie a podráždenie. Stále sú však najdostupnejšou metódou holenia.

Depilačné krémy

Krémy, ktoré po nanesení odstránia chĺpky bol naozaj dobrý objav. Bezbolestné odstránenie nežiadúceho ochlpenia na dlhší čas. Môžete si užívať až tri dni hladkej pokožky a to bez bolesti. Určite však siahnite po kvalitnom depilačnom kréme aby ste odstránili všetky chĺpky.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Voskové pásiky

Voskové pásiky sú skvelou voľbou na zbavenie sa ochlpenia asi na 2 až 4 týždne. Tu je v však aplikácia bolestivá, ale dá sa to vydržať. Každá žena má iný prah bolesti, ale nebojte sa, mali by ste to s prehľadom zvládnuť aj vy.

Depilátor

Táto metóda je podobná depilačnému krému či žiletke. rozdiel je v trvácnosti účinku a v jednoduchosti používania. Oproti ostatným metódam je rýchlejšia a chĺpky odstránite bez nejakého podráždenia či nepríjemných pupáčikov.