Ako predísť rozchodu s vašou polovičkou?

0

Reklama/advertisment:

Rozchody nie sú nikdy príjemnou záležitosťou, obzvlášť ak vám na tej druhej osobe ozaj záleží. Nikto nemá rád smutné chvíle a kladenie si otázok kde sa stala chyba. Čo je teda alfou a omegou zdravého vzťahu?

Reklama/advertisment:

Hovorí sa, že riešenie každého problému je komunikácia. Vo vzťahoch to platí dvojnásobne. Komunikácia medzi partnermi je kľúčová najmä keď sa vyskytnú problémy. Vyrozprávanie si názorov a postojov je veľmi dôležité, taktiež je treba dať pozor aby sme boli pri tom úprimný a povedali, čo si ozaj myslíme o chovaní toho druhého (aj keď to býva občas zložité). Žiaden konflikt sa ešte nevyriešil premlčaním a slovami „veď to sa stalo len raz“ alebo „to prejde, dá sa to nejako dokopy“.

Taktiež si dajte pozor, aby ste partnera nezanedbávali a nezačali ho brať ako samozrejmosť. To je druhá najväčšia chyba ktorú môžete vo vzťahu urobiť, hneď po nevere. Zaujímajte sa o jeho záľuby a záujmy, a keď sa práve nezhodujú s vašimi a kto vie, možno práve konverzáciami o záľubách sa dozviete o vašej druhej polovičke niečo, čo ste doteraz ani netušili. Každému padne dobre, keď môže zdielať s ostatnými svoje vášne a sny, obzvlášť aj je to osoba, ktorá mu je najbližšia zo všetkých.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokAko zabrániť nevere?
Ďalší článokPrirodzená krása
ZDIEĽAŤ