Ako efektívne zakryť pár kíl navyše?

0

Reklama/advertisment:

Máte pár kíl navyše a neviete to poriadne zakryť? V tomto článku vám poradíme ako na to.

Vysoký pás

Reklama/advertisment:

V dnešnej dobe je veľmi in vysoký pás a to hrá do karát aj motelkám. Vysoký pás zakryje väčšie bruško a opticky zoštíhli. Taktiež poskytuje pocit pohodlia.

Čierna farba

Nie je žiadnym tajomstvom, že čierna farba opticky zoštíhľuje. To však neplatí pri výbere zlých šiat. Optimálna dĺžka šiat je po kolená. Moletky však môžu ukázať niečo viac z oblasti dekoltu, avšak, všetko s mierou.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Nepravidelné pruhy rôznych farieb

Ak si myslíte, že pruhy rozširujú tak sa mýlite. Pruhy nepravidelných tvarov vašu postavu opticky zoštíhlia. Dámam s kilami navyše prospejú farby ako červená, modrá až tyrkysová alebo zelená.

Satén

Satén je veľmi jemný materiál, ktorý pekne obopne vaše telo, ale nezvýrazní „faldíky“. Je veľmi ľahký a padavý, no nie rozširujúci.

Doplnky

Moletkám neodporúčame veľké šperky ako napríklad okrúhle náušnice, či masívne náhrdelníky. Môže to pôsobiť neprirodzene. Zas na druhej strane odporúčame radšej väčšie kabelky, ako malú listovú kabelku.

Každá žena sa chce cítiť v oblečení pohodlne a to platí aj o ženách s kilami naviac. S týmito trikmi sa budete cítiť skvelo všade kam pôjdete.

Predchádzajúci článokPolished man
Ďalší článokAko na make-up?
ZDIEĽAŤ