Ako byť pre muža ešte viac sexy?

0

Reklama/advertisment:

Chcete byť pre vášho partnera neodolateľná? Už vás nebaví, že si vás nevšíma? Skúste sa riadiť týmito radami a hneď ho získate späť.
Pery
Vedci zistili, že ste pre muža viac s*xi, keď máte na perách rúž. Najlepšou farbou rúžu je červená. Ak vám však červený rúž nehodí, použite balzam alebo lesk na pery. Taktiež je dobré, ak použijete napríklad hnedú, bordovúú či dokonca až fialovú farbu rúžu.
Úsmev
Úsmev je jedna z vecí, ktoré zaberú vždy. Mužom sa viac páčia ženy s úsmevom na tvári než zamračené fúrie. Práve preto by ste sa mali čo najviac usmievať. Poprípade, ak ešte nikoho nemáte, tak úsmev zaberie na všetko.
Prsia a zadok
Ak máte čo ukázať, tak len do toho. Prsia jemne odhaľte. Nie však s výstrihom po pupok, aby to nebolo vulgárne. Ak máte zadok od prírody, alebo naň cvičíte, tak ho ukážte napríklad v obtiahnutých rifliach či sukni.

Reklama/advertisment:


Červená farba
Tak, ako červená farba pôsobí na perách, tak pôsobí aj ako oblečenie. Červená farba je farba vášne a lásky. Mužov priťahuje a ženy sú tak príťažlivejšie. Preto, ak sa rozhodnete kúpiť si nejakú s*xi bielizeň alebo šaty, tak siahnite po červenej. Na mužov to stále zapôsobí rovnako.
Parfém
Používajte parfém. Muži milujú keď ženy krásne voňajú. Samozrejme to netreba preháňať. Parfém musí byť jemný, aby sa váš partner nezadusil. Každý pozná situáciu keď idete po ulici a okolo vás prejde buď žena alebo chlap, ktorá/ý je veľmi “navoňaná/navoňaný” . Ak sa vám to nepáči na ulici, tak to nerobte ani vy. Bude to mať rovnaký účinok.