4 veci ktoré povedať neznámym

0

Reklama/advertisment:

… aby ťa mali radi. Zakecať sa s cudzím človekom je jednoduché. Je to v našej povahe ( zdravíme extrovertov), alebo je to následok omamného džúsu s názvom rum, či nechutnej stávky s kamošom zo strednej. Avšak je jedna vec čo naozaj nie je jednoduchá. Zapáčiť sa im. Naozaj zapáčiť. Ak už chceš zbaliť nejakú ženu, alebo chceš rozšíriť svoj ženský gang ak čítaj ďalej.

,, Krásne topánky. Kde si ich zohnala?‘‘

Reklama/advertisment:

Primitívna veta, často ani nie pravdivá ale na to, aby ste si daného človeka získali na svoju stranu. Je jedno či as vám topánky páčia, či vám blúzka absolútne nesadla. Zamlčte skutočnosti že podpätok je taký zošúchaný že klopká ešte aj na piesku a podobne. V tomto prípade sa zamerajte na jednu konkrétnu vec. Tričko, blúzka, náušnice – čokoľvek.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

,, Nejaká reštika čo by si mi odporučila?‘‘

Ľudia milujú pocit byť užitoční a žiadaní – daj im pocit že oni sú tí, ktorých potrebuješ. K vytvoreniu svojho názoru nie k rôznym druhom zneužívania. Navyše je to zlatá brána k pozvaniu na drink, takže odporúčame to práve vám chalani!

,, Rada  by som vedela tvoj názor.‘‘

V skutočnosti ho ani chcieť vedieť nemusíš – maj na háku. Len si pamätaj čo ti na to dotyčný či dotyčná odpovedia. Väčšina mužov ale i žien je rado stredobodom akejkoľvek pozornosti pokiaľ ju vedia prehodiť vo svoj prospech. Takže nenamietaj zbytočne. Pýtal/a si sa predsa na ich názor preto, lebo ťa zaujíma a nie preto aby si vyrýval. Takto kamoši nebudete.