2 spôsoby ako vyjadriť lásku

0

Reklama/advertisment:

Pokiaľ ste si už prešli vzťahom alebo hoci i len neplánovaným zamilovaním dokážete si predstaviť, čo pre vás znamená ‚Milujem ťa‘. Ak ste vo vzťahu už dlhšiu dobu a tento prejav lásky, teda slovný, sa vám zunoval alebo si myslíte že je z toho len všedná veta ktorá by mala predstavovať vašu lásku či lásku vášho partnera, mýlitesa.

Reklama/advertisment:

Používajte ho tak často, aby sa nezunovalo, aby to nebola pre vášho partnera istota, ktorú počúva každú hodinu. Ako prejav lásky ocenia nie len tento spôsob ale i možno trochu netradičný, nie všade taký samozrejmý.

  1. Nechajte lístok

Či už vstávate do práce skôr ako vaša polovička, alebo jej/ jemu nenápadne strčíte lístok na viditeľné miesto tesne pred vašim odchodom – na tom nezáleží. Spravte to ‘‘potajomky‘‘ tak, ako sme kedysi stvárali rôzne šibalstvá. Nenechajte sa odhaliť. Lístok vložte do priateľkinej ale o priateľovej  tašky, diára, k zabalenému obedu či nechajte výstižný lístok v kúpeľni na zrkadle s popisom aká je nádherná (pokiaľ sa samozrejme  jedná o ženu). Ak by sa jednalo o muža, museli by ste vymýšľať ženskú prezývku k jeho menu. Takže opatrne.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

  1. Klasická večera

A možno ani nie tak klasická večera ako klasický nápad. Nemusí sa nutne jednať o večeru pri sviečkach. Predpokladáme, že svojho partnera poznáte ( a možno si to len myslíte ale to nie je v tejto chvíli podstatné). Blíži sa dôležitý zápas? Pripravte mu obľúbené jedlo a nápoj. Ak sa jedná o priateľku nezáleží na tom aký film vyberiete. Či to bude trápny americký film o tínedžerkách alebo Rosamunde Pilcher zaručene sa bude tešiť a to práve vašej pozornosti. Istotou je pizza alebo i jednoduchý koláč či jedlo – snaha sa cení.