Páni, toto nikdy nekupujte ženám na Valentína!

0

Reklama/advertisment:

Nie je vždy ľahké vybrať vhodný dar pre ženu. Niekto by povedal, že ženy sú v tomto náročné a iní zas, že ich poteší len drahý dar. Radi by sme vám však predstavili top najhoršie dary, ktorými môžete obdarovať svoju priateľku. Zaručene sa im vyhnite ak ju máte radi. Týmito darmi žiadnu ženu rozhodne nepotešíte:

Prípravky na holenie

Reklama/advertisment:

žiletka, pena na holenie, elektrický epilátor alebo depilátor či vosk. Nič zo spomenutých nie je vhodný dar pre ženu. Po prvé to vyzerá, že týmto chcete niečo naznačiť a na druhej strane….vlastne žiadna druhá strana ani nie je. Prípravky na holenie je totálne nevhodný dar pre ženu.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Kniha o varení

Nemáme na mysli recepty, ale najmä presný a podrobný postup, ktorý sa v knihe opisuje. Naznačili by ste tým priateľke, že nevie variť alebo,nedajbože, vám jej jedlo nechutí. Určite stavte radšej na inú knihu., napríklad román. Knihu o varení môžete podarovať sebe a prekvapiť priateľku 😉

Prípravky na chudnutie

Kapsule, tablety či nápoje na chudnutie, tak na toto zabudnite. Hádam nechcete povedať svojej priateľke aby zhodila pár kíl takýmto nepekným spôsobom. Ak naozaj chcete dať najavo, že má kilečko dve navyše, skúste ju so sebou zobrať do fitka so zámerom spoločne stráveného času.