Naozaj sa to oplatí: Toto sa stane s vaším telom už osem hodín od uhasenia poslednej cigarety

0
pixabay.com

Reklama/advertisment:

Fajčenie už nie je “in.” Toto si uvedomuje čoraz viac silných fajčiarov, no na to, aby úplne sekli s fajčením, potrebujú naozaj silnú vôľu. A tá neraz chýba. Ak však potrebujete trošku nakopnúť, možno vám padne vhod tento článok. Po dofajčení poslednej cigarety sa s naším telom začnú diať naozaj neuveriteľné veci. Už za pár hodín sa dostavia výsledky, ktoré vás môžu presvedčiť o tom, že prestať fajčiť sa vám naozaj oplatí.

Cigareta v rukách už nie je “in”

Reklama/advertisment:

Ruku na srdce, kto si nikdy, ale naozaj nikdy nezapálil. Väčšina z nás si aspoň raz v živote potiahla z cigarety. Bola to skúsenosť, no poďme sa posunúť ďalej. Na Nový rok si dávame rôzne predsavzatia, a ktovie, možno január bude pre vás vhodným časom na ukončenie tohto zlozvyku. Čo všetko vám to prinesie?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Ročne ušetríte viac než 500 eur

pixabay.com

Peniaze navyše sa vždy zídu. Podľa NHS priemerný fajčiar denne vyfajčí 13 cigariet. Mesačne tak môže minúť na svoj neduh približne 45 eur, keď si to vynásobíme dvanástkou, tak dostaneme sumu 540 eur. Ušetrené peniaze môžete použiť na dovolenku, či na splnenie nejakého iného sna. Podotýkame, že nehovoríme o silných fajčiaroch. Tí v prípade vzdania sa fajčenia ušetria o pár stoviek viac.

Zdravotné benefity