Muži to nemajú vždy ľahké – Vysoký vs. Nízky

0

Reklama/advertisment:

Nie len medzi ženami ale aj medzi mužmi sa neustále rieši výška. Oblečenie je väčšinou robené v rovnakej miere. Avšak, čo keď má chlap 160 centimetrov a iný zas 220 centimetrov? Toto je dosť veľký rozdiel a výrobcovia ho vôbec neriešia. Nízky muži sa cítia hlúpo keď si oblečenie musia kupovať v detskom oddelení a vysoký muži sa cítia hlúpo keď ich údajne rifle sú zrazu kraťasy. Ak vám nevyhovuje vaša výška a chcete byť buď opticky vyšší alebo nižší, tak vám ponúkame pár tipov ako na to.

Reklama/advertisment:

Čo sa týka vysokých mužov, tak pre nich existuje pár dobrých obchodov a oblečenie si môžu vybrať aj v bežných obchodoch, hoci budú dlhšie hľadať. Odporúčame však, aby nenosili príliš vyzývavé farby ako napríklad oranžová či žltá, pretože by sa ich výška len zväčšila. Vytŕčali by ste medzi ostatnými a farba vašeho trička by hneď zaujala ich pozornosť.

Nízkym ľuďom odporúčame aby vyskúšali pásiky. Samozrejme, nie vodorovné ale zvislé. Vodorovné pásiky vás budú len zväčšovať do šírky, zatiaľ čo zvislé pásiky vás opticky dosť predĺžia. Odporúčame siahnuť po pásikoch bielej, čiernej či modrej farby. Ak nájdete oblečenie podľa vášho vkusu, tak si dávajte pozor aj na to, či ste silnejšie či práve naopak chudšej postavy. Ak ste silnejší, tak vám neodporúčame nosiť oblečenie s texturovými vzormi. Odporúčame skôr tmavé a jednofarebné oblečenie. Ak ste chudý, tak vám naopak vzory veľmi pristanú. Taktiež odporúčame aby ste vyskúšali svetlejšie odtiene.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokŠperky a rok 2017
Ďalší článokČo si obliecť v prvý deň školy?
ZDIEĽAŤ