Minula 800 dolárov zo spoločného dovolenkového rozpočtu: Reakcia jej manžela dojme aj vás

0
Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash

Reklama/advertisment:

Ako by ste reagovali na to, keby vaša polovička minula 800 dolárov z peňazí, ktoré boli určené na spoločnú dovolenku? Tá v tom prípade nebude taká luxusná, ako ste si priali. Avšak reakcia manžela na správu manželky, ktorá vysvetľuje svoj počin, dojme aj vás. Ukazuje, aké dôležité je, aby sme sa v každej životnej situácii správali predovšetkým ako ľudia.

Prečítajte si správu, ktorú poslala Jamesovi jeho manželka:

Reklama/advertisment:

“Musím ti rozpovedať príbeh, ktorý ťa dojme. Viem, že sa nebudeš na mňa hnevať,  pretože si skvelý muž, moja spriaznená duša, jeden z milión,” napísala mu na začiatok nezvyčajnej konverzácie.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

“Oh, čo sa deje?” spýtal sa James v očakávaní toho najhoršieho.

Photo by Taylor Nicole on Unsplash

“Jeden z mojich študentov chodí každý deň do školy len v mikine a teniskách, nemá zimnú bundu, ani topánky. Najprv som tomu nedávala veľkú pozornosť, no keď sa to opakovalo každý deň, začala som sa oňho báť. Včera som ho nechala po škole len preto, aby nemusel ísť domov v takej zime. Bála som sa, že prechladne. Skrátim to. Išla som s ním domov, kde som zistila, že žije len so starou mamou, ktorá má biedny dôchodok. Ledva zvláda platiť všetky poplatky. Môj študent žongluje medzi školou, domácimi povinnosťami a brigádou, no aj tak im to nestačí.”