Babička “Glam-ma”

0

Reklama/advertisment:

Svojich starých rodičov miluje každý. To dokázala aj mladá chorvátska vizážistka Tea Flego, ktorá má už po krk líčenia mladých dievčat či žien. Chcela skúsiť niečo iné. Prečo to nevyskúšať na niekom staršom, najlepšie na svojej vlastne starej mame?

Reklama/advertisment:

Tea urobila krásne líčenie svojej babičke, ktorá má neuveriteľných 81 rokov. Má 5 detí, 12 vnúčat a 16 pravnúčat. Musíme však podotknúť, že na svoj vek vyzerá naozaj skvelo.

Pre veľký záujem svoju babičku nalíčila už niekoľkokrát a tak babička zažila niekoľko skvelých premien. Stará mama vyskúšala umelé riasy či dokonca parochne a s nimi aj účesy, ktoré sú veľmi populárne pre dnešnú dobu. Medzi jej najobľúbenejšie líčenie patrí to s kontúrovaním a krásnym dymovým líčením. Tea o svojej babke mnohokrát povedala, že už odmalička, odkedy si ju pamätá sa stále fintila a snažila sa ísť s dobou. Je vraj veľmi priateľská a milá čo musíme potvrdiť aj my, keďže je to vidieť z videa. Pre svoju babku prichystala Tea aj skvelú prezývku „Glam-ma“.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Čo myslíte, hodí sa to starej mame alebo nie? Uprednostnili by ste „klasickú“ babičku, či babičku ako je Livia, tzv. Glam-ma?