Ako vybrať ten správny dar pre priateľku na deň Valentína?

0

Reklama/advertisment:

Rok už zase ubehol a deň zaľúbených je opäť tu. 14. Február je pre niekoho len bežný deň, ale manželia, partneri a páry vedia, že by bolo milé niečo vymyslieť pre svoju polovičku. Určite je pekné dať tomu druhému vedieť, že na neho myslíte aj v tento deň.

Reklama/advertisment:

Ak teda chcete páni potešiť svoju partnerku a urobiť jej výnimočný deň s chvíľkovým vytrhnutím z rutiny všedných dní riaďte sa nasledovným postupom:

1.Nikdy sa neriaďte hocijakými všeobecnými radami pretože každá žena je iná

Už ste asi zistili, že napriek tomu, že ženskú populáciu mnohé spája, mnohé ich aj odlišuje. Každá žena má iný vkus obliekania, líčenia, jedna nosí šperky a druhá nie a vy musíte zistiť aká je tá vaša. Nájdite to, čo obľubuje vaša partnerka a prekvapte ju. Prípadne ak viete, že má rada istú farbu, môžete ju potešiť aj klasickými ružami v jej obľúbenej farbe.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

2.Môžete sa zamerať aj na hobby svojej polovičky a jej záľuby

Ak je vaša priateľka typ ženy, ktorá je jednoducho vo svojom živle v drogérii s dekoratívnou kozmetiku, trošku sa posnažte a vyberte nejaký dar z tejto oblasti. Rúž, lesk na pery, paletu očných tieňov a podobne. Ak naopak viete, že mejkap nenosí, stavte na nejaký šperk či voňavku. AK má rada varenie, kúpte jej knihu s receptami a tak ďalej… Jednoducho sa snažte vystihnúť dar z oblasti záľub vašej priateľky.

3.Nebojte sa byť kreatívny

S istotou sa dá povedať, že každú ženu poteší ak vie, že ste sa naozaj snažili pri výbere darčeka pre ňu. Musíte už však samy odhadnúť, či je vaša partnerka skôr praktickou ženou alebo ju naozaj poteší aj niečo vami vyrobené len v podobe dekorácie.

4.Nechajte si poradiť

Poradiť s výberom daru vám môže napríklad predavačka, svokra, či dokonca sestra vašej priateľky. Nebojte sa pýtať a zisťovať ženy vašu snahu naozaj vedia oceniť.

5.Nezabudnite, že k darčeku patrí aj pekne strávený deň

To, že podarujete vašej ženskej polovičke niečo milé, pekné je síce fajn, ale aby ste všetko dotiahli do úplných detailov nezabudnite na nejakú večeru, prechádzku v parku, posedenie v kaviarni, či prípadne večera vo vašej spoločne obľúbenej reštaurácii. Môžete však aj prekvapiť a zobrať ju niekam, kde ešte nebola.

6.Siahnite po starej klasike

Nie je klišé ako klišé. Mnohé ženy naozaj ocenia kvety  či bonboniéru. Otázka je lne, či si poznáte tú svoju.