Potrápte sa: Týchto 7 hádaniek vám poriadne precvičí mozgové závity

0
pixabay.com

Reklama/advertisment:

Aj náš mozog treba pravidelne precvičovať. Ak svoj voľný čas strávite čítaním akciových letákov, skúste si urobiť malú zmenu. Nebojte sa trochu ponamáhať mozgové závity. Tieto hádanky vás nielen potrápia, ale i zaručene pobavia.

Reklama/advertisment:

Pri hľadaní správnej odpovede vám prajeme príjemnú zábavu.

Turistická ubytovňa

pixabay.com

Unavený turista si prenajme v ubytovni jednoposteľovú izbu. Ľahne si do postele, no nemôže zaspať. Nakoniec zdvihne telefón a niekomu zavolá. Po krátkom rozhovore okamžite zaspal. Komu volal a prečo?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Vyviaznu bez trestu

pixabay.com

Na svete je jeden trestný čin. Prekvapivo ľudia, ktorí ho spáchajú, nikdy neskončia vo väzení. Paradoxne tí, ktorých pri ňom pristihnú, pocítia na vlastnej koži dôsledky. Viete, aký je to čin?

Dve mestá

pixabay.com

Neďaleko od seba sú dve mestá. V jednom žijú klamári, v druhom zas ľudia, ktorí hovoria vždy pravdu. Obyvatelia oboch miest sa navštevujú. Čo sa ich však musíte spýtať, ak chcete vedieť, v akom ste meste?

Tmavá miestnosť

pixabay.com

Predstavte si, že sa nachádzate v tmavej miestnosti. Ako sa z nej dostanete?

Sedem sestier

pixabay.com

Sedem sestier išlo do chaty a každá z nich sa rozhodla niečo robiť. Prvá číta knihu, druhá robí palacinky, tretia hrá šachy, štvrtá lúšti krížovky, piata sa pustila do prania a šiesta polieva kvety. Čo robí siedma sestra?

Krásne topánky

pixabay.com