Logické hádanky pre náročných. Dokážete správne odpovedať na všetky z nich?

0
Photo by rawpixel on Unsplash

Reklama/advertisment:

Dnes máme pre vás ďalšie logické hlavolamy a rébusy, ktoré vás dokonale potrápia. Veríme, že dokážete nájsť správnu odpoveď na všetky z nich. Tak si rezervujte pre seba pár minút času a nenechajte sa ničím rušiť. Prajeme vám príjemnú zábavu!

#1 Aká bola jeho odpoveď?

Photo by Jonathan Klok on Unsplash

Reklama/advertisment:

Mladý muž išiel cez les. Prišiel k mostu, no pred mostom bol obrovský muž držiaci v ruke sekeru. Pozrel sa na muža a hrozivým hlasom mu povedal: “Ak chceš prejsť cez most, musíš povedať  vetu. Ak bude pravdivá, uškrtím ťa. Ak to bude klamstvo, odtnem ti hlavu.” Ani jedna z možností nebola lákavá. Avšak muž sa vynašiel a prešiel cez most, nechávajúc za sebou zmäteného muža. Viete, čo mu odpovedal?

#2 Hodený kameň

Photo by Devon Janse van Rensburg on Unsplash

Čo sa stane z modrým kameňom, ktorý hodíte do Červeného mora?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

#3 Kto je zlodejom?

Muž nechal na stole šek na milión dolárov a odišiel do práce. Keď sa vrátil, šek zmizol. Zavolal teda políciu, ktorá vypočúvala troch hlavných podozrivých z krádeže. Kuchára, chyžnú a poštára. Kuchár tvrdil, že zbadal na stole šek, ktorý schoval pod knihu, aby nebol tak veľmi na očiach. Chyžná tvrdila, že šek uvidela pod knihou, keď upratovala, no schovala ju medzi strany 1 a 2. Poštár tvrdil, že videl šek trčať z knihy, tak ho vytiahol a schoval medzi strany 2 a 3. Polícia okamžite zatkla zlodeja. Viete, kto to bol?

#4 Klaustrofóbia

Photo by Daniel Abadia on Unsplash