Hádanky, ktoré vyrieši len málokto!

0

Reklama/advertisment:

Aj dnes vám prinášame nové hádanky, ktoré majú veľmi zaujímavé a záhadné riešenia. Konkrétne tieto hádanky majú veľa zádrhelov a nedokáže ich vyriešiť každý. Dokážete to vy?

Otec a synovia

Reklama/advertisment:

Otec na smrteľnej posteli ide rozdeľovať majetok medzi svojich dvoch synov. Každému dá jednu ťavu a pošle ich ďaleko za dedinu so slovami: ,,Koho ťava príde ako posledná sem do kráľovstva, tomu bude patriť celý môj majetok!  Bratia sa teda dali na cestu a už niekoľko dní sa vlečú, zastavujú všade kde sa dá a keď sedia v jeden krčme stretnú starca. Ten im niečo pošepká a obaja bratia sa razom zdvihnú a začnú bežať do kráľovstva na ťavách ako o život.

Čo bratom starec povedal?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Chlap na 10. poschodí

Istý muž býva na 10 poschodí v paneláku. Každý deň chodí do práce a vždy zíde dole výťahom. Keď ide z práce domov, teda výťahom hore, ide len na siedme poschodie. Odtiaľ už ide na desiate pešo. Avšak keď ide s ním ešte niekto alebo v ten deň prší tak ide až na 10. poschodie.

Naša otázka znie: Prečo?

Rodinná hádanka

Viete v akom vzťahu je k vám švagriná sestry vášho otca?

Barman a muž

Istý muž príde do klubu a kráča rovno za barmanom. Požiada ho o pohár vody. Barman na muža zvláštne pozrie a začne vyťahovať niečo z popod barového pultu. Zrazu vytiahne zbraň a mieri ňou na muža. Ten na chvíľu ostane prekvapený tým, čo sa stalo, no následne barmanovi poďakuje a odchádza preč.