Zázraky sa dejú: Zdravotná sestra si adoptovala predčasne narodené dievčatko, ktoré nikto nenavštívil 5 mesiacov

0
Photo by Peter Oslanec on Unsplash

Reklama/advertisment:

Mnoho ľudí v dnešnom svete stráca vieru v ľudskosť. Média často ukazujú len odvrátenú tvár našej spoločnosti. Našťastie v každodennom živote môžeme nájsť množstvo pozitívnych príkladov, ktoré potvrdzujú, že ľudia nezabudli byť ľuďmi. Takýmto prípadom je aj príbeh Liz Smith, zdravotnej sestry z Massachusetts, ktorej nebol ľahostajný osud malého opusteného dievčatka. Toto je ich príbeh.

Reklama/advertisment:

Ukazuje, že láska si vždy nájde cestu.

Dieťatko drogovo závislých rodičov

Nie vždy je dieťa plodom lásky dvoch milujúcich sa ľudí. Neraz vznikne zo vzťahu, v ktorom sa hlavní aktéri majú problém postarať sami o seba, nieto ešte o bábätko. Tak prišla na svet aj Gisele, dnes už 2-ročné dievčatko, ktorá by zrejme nemala ľahký osud. Keby…

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Zveřejnil(a) Liz Smith dne Pondělí 17. dubna 2017

Keby sa o ňu v nemocnici nestarala práve Liz. Gisele sa narodila predčasne, v 29-týždni tehotenstva. Jej matka bola drogovo závislá a tak nečudo, že ihneď po narodení sa u malého bábätka začal prejavovať novorodenecký abstinenčný syndróm. Jej matka po celú dobu tehotenstva brala opiáty a tak bábätko malo skutočne neľahký štart do života. Liz, ktorá viackrát neúspešne podstúpila liečbu neplodnosti, sa rozhodla osvojiť si maličkú Gisele, aby tak spolu vytvorili plnohodnotnú rodinu.

Rodičia o ňu nejavili žiaden záujem

“S dievčatkom som si vytvorila okamžitú väzbu,” Bored Panda. tvrdí Liz pre portál Netušila, že o dieťatko rodičia neprejavia žiaden záujem, no keď zistila, že počas 5 mesiacov Gisele nikto nenavštívil, rozhodla sa o ňu zabojovať.