Náhody (ne)existujú: Matka pri večeri s nádejným zaťom odhalila 20-ročné tajomstvo

0
facebook.com/heidialiceparker

Reklama/advertisment:

Predstavte si, že stretnete lásku svojho života. Plánujete spoločnú budúcnosť a v hlave vám znejú svadobné zvony. Ale osud si niekedy z nás môže poriadne vystreliť. Tak to bolo aj v prípade Eda, ktorý spoznal počas štúdia v Londýne Heidi Savitt. Zoznamovacia večera u jej mamy, budúcej svokry, však poukázala na takú náhodu, ktorej sa dá len veľmi ťažko uveriť.

Reklama/advertisment:

Keď párik spolu randil nejaký ten čas, Heidi sa rozhodla, že je najvyšší čas zoznámiť Eda so svojou mamou Kate. Tej sa páčil Ed, hoci mala silný pocit, že ho už niekde videla. Ale kde? Vôbec tomu nemohla prísť na kĺb. Rozhodla sa, že to však nenechá tak. Veď ženská intuícia je málokedy klamlivá. Preto začala pátrať na vlastnú päsť.

Jej pátranie bolo spočiatku neúspešné. Preto zorganizovala večierok, na ktorom nechýbali ani Edoví rodičia. Pri rozhovore Kate spomenula dovolenku v Turecku, na ktorej zažila jej 6-ročná dcéra Heidi prvú lásku. “Celé dva týždne sa tam držala za ruky s nejakým Edom. Boli do seba úplne zamilovaní. Smiali sme sa na nich, boli jednoducho rozkošní.” Už pri spomenutí tejto epizódy, ktorá sa odohrala pred viac ako dvadsiatimi rokmi, obe ženy zbystrili pozornosť. Je to možné, že by ich deti dal opäť do kopy osud?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Kate stále tomu nemohla uveriť a potrebovala dôkaz. Z večierka sa ospravedlnila o niečo skôr, vyhovorila sa na bolesť hlavy a ponáhľala sa domov, aby si mohla pozrieť staré fotografie z dovolenky. Nakoniec našla to, čo hľadala. Fotografiu, na ktorej bola jej malá Heidi s Edom, mužom, ktorého jej nedávno predstavila ako svojho životného partnera.

“Nikdy som neverila v osud. Teraz som však zmenila názor.”

'I NEVER BELIEVED IN FATE – CLEARLY WE'RE DESTINED TO BE TOGETHER!: COUPLE ARE STUNNED TO DISCOVER THEY WERE LONG LOST…

Zveřejnil(a) Preston Local News dne 24. prosinec 2017