Prežila hotové peklo na zemi, no to z nej spravilo lepšieho človeka. Týchto 15+ citátov od Oprah Winfrey vám pomôže vtedy, keď vám bude najhoršie

0
instagram.com/oprah

Reklama/advertisment:

Oprah Gail Winfrey je žena, ktorou sa rozhodne oplatí inšpirovať. Táto svetoznáma moderátorka ukazuje, že nech vám život nadelí akékoľvek karty, vždy sa dá s nimi vyhrať. V detstve bola znásilnená, v 14 rokoch sa stala proti svojej vôli matkou. Chlapček, ktorého však predčasne porodila, čoskoro zomrel. Matka ju doslova neznášala, otca nepoznala. Napriek tomuto extrémne ťažkému životu vyťažila z neho maximum.

Reklama/advertisment:

Aby sme podčiarkli výnimočnosť tejto ženy, vybrali sme pre vás tie najlepšie citáty, ktoré vám doslova pohladia dušu. Príjemné čítanie.

#1 Skutočné odpustenie nastane len vtedy, keď môžeš povedať: “Ďakujem ti za skúsenosť.”

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:


#2 Stále mám nohy na zemi. Tentoraz však mám obuté lepšie topánky.

Thanks @WSJmag for spreading the joy. https://t.co/9K3gErX3xQ

A post shared by Oprah (@oprah) on


#3 Ste tým, čím ste, vďaka tomu, v čo veríte.


#4 Premeň svoje rany na múdrosť.


#5 Buď vďačný za to, čo máš, nakoniec budeš mať viac. Ak sa budeš sústrediť na to, čo nemáš, nikdy, naozaj nikdy nebudeš mať dosť.


#6 Ak vás muž chce, urobí všetko preto, aby ste boli spolu. Ak vás nechce, nič na svete ho neprinúti k tomu, aby pri vás zostal.


 

#7 “Veľa ľudí by sa s vami chcela zviesť v limuzíne, ale vy chcete niekoho, kto s vami pôjde autobusom, keď sa limuzína pokazí.”