Zvyky úspešných ľudí

Bianka Turská

0

Reklama/advertisment:

Aj vy ste jeden z tých, ktorým sa moc nedarí, máte vo veciach chaos, nespĺňate si svoje sny, tak ako by sa vám to páčilo a proste všetko ide úplne inak ako by ste si to predstavovali?

Reklama/advertisment:

Máme tu pre vás niekoľko riešení. Zvyky úspešných ľudí budú pre vás možno kľúčom ako stopnúť doterajšie zlozvyky a začať si plniť svoje sny, tvoriť si kariéru, rozvíjať svoje nápady a celkovo lepší psychický stav a odhodlanosť zvládať nové prekážky takmer bez problémov.

Poďme na to!

  1. Zapisujte si svoje nápady

Založte si špeciálny diár, ktorý bude iba pre vás a zapisujte doňho čokoľvek vás napadne. Je to spôsob ako sa k nim budete vracať a posúvať ich na vyšší level.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

  1. Vstávajte skoro – choďte spať skoro

Niektorý vedci sa zhodli, že mozog pracuje najvýkonnejšie medzi 1-5 hodinou ráno. Tým vám samozrejme nechcem povedať, že máte vstávať o 3 ráno. Skúste vstať napríklad 5.30 a choďte spať okolo 22.00. Váš organizmus bude mať čas oddýchnuť si a keď si navykne na určitý režim, výsledkom bude to, že cez deň nebudete unavený.

  1. Buďte vždy pripravená na všetko

Ak ste do teraz nechávali všetko takpovediac na náhodu tak to vám bohvie akú budúcnosť neprinesie. Úspešný ľudia sú vždy pripravený na každú možnú situáciu. Hľadajú všetky reálne možnosti budúcnosti a podľa nich sa dokážu pripraviť.

  1. Plánujte

Založte si diár, bullet journal a zapisujte si každodenné ciele, to do listy, výzvy, pokroky, povinnosti a každodenné úlohy a uvidíte ako sa postupne posúvate vyššie a vyššie. Budete mať prehľad sami v sebe, zorganizujete si čas a nikdy vás nič neprekvapí.

  1. Šport

Ak si ešte stále len hovoríte, že zajtra začnem behať, tak to už by bolo dosť na čase začať zo sebou dačo robiť. Pri hocijakom športe sa odreagujete, naberiete novú energiu, nové myšlienky a celkovo zdravie. Je to len na vás aký druh športu si zvolíte.

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokKáva a všetko s ňou spojené
Ďalší článokTipy ako žiť ekologicky aj ekonomicky v jednom
ZDIEĽAŤ