Večer pri hudbe? Toto sú bratislavské podniky, v ktorých si jej užijete najviac

0
pexels.com

Reklama/advertisment:

Nie je nad to, keď si môžete posedieť pri dobrom víne alebo jedle a nechávate sa unášať lahodnými tónmi živej hudby v pozadí. Hudba je zväčša príjemným kultúrnym doplnkom, no nie samozrejmosťou každého podniku. Dnes sme sa rozhodli napísať o tých podnikoch, ktoré túto záležitosť pokladajú za neodmysliteľný benefit, ktorý má byť súčasťou vášho pobytu u nich.

 U ZLATÉHO BAŽANTA

Reklama/advertisment:

Okrem toho, že sa táto reštaurácia sídliaca na Dunajskej ulici môže pýšiť i tým, že je jednou z najväčších v celom meste, dominuje v nej i kráľovsky dobrá atmosféra. Môžete sa tu napiť i najesť, dokonca tu varia i denné obedové menu, no to nie je to najlepšie, čo tento podnik ponúka. Za najvýnimočnejší fakt pokladáme ten, že tu hrá živá hudba každý jeden deň. Ak by ste však čakali na monotónnosť, tak na to hneď zabudnite. Hudobné štýly totiž často obmieňajú.

PUB U ZELENÉHO STROMU

Pomerne mladá reštaurácia preslávená najmä svojím výborným obedovým menu nie je len príjemným miestom na strávenie obedňajšej prestávky. Najpríjemnejšia atmosféra tu je totiž vždy večer počas jedného z hudobných rošambó. Čo sa žánru týka, vystrieda sa tu behom krátkeho obdobia taktiež každý. A inak, takéto krásne toalety tam sú, haha:

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Toto je záchod 😍 #pubuzelenehostromu #wc #toilet #dnessakocham

A post shared by Ninu Sisa (@ninaskaaa) on

LEMON TREE

A ako by to bolo, keby sme zabudli na tento podnik? So strategickou polohou na Hviezdoslavovom námestí sa stal jedným z najlepších hudobných klubov v celej Bratislave. Narozdiel od ostatných spomínaných sa tu však nehrá „čokoľvek“. Štýl sa sústreďuje najmä na live jazz, blues, soul či acoustic music a i to len každú sobotu. No nevadí, na dobré sa oplatí čakať!

MLYN

Narozdiel od vyššie spomínaných podnikov má tento značnú nevýhodu vo svojej polohe, nakoľko sídli na okraji mesta. Avšak núdza o hudobné vystúpenia tu taktiež nie je a najväčšou výhodou je netradičné spojenie modernej hudby a tradičných jedál, ako sú napríklad i bryndzové halušky. To sa oplatí, nie?

BARROCK

Ľúbiš rock a doteraz sme o ňom ani len nenapísali? V tom prípade by si určite mal navštíviť tento bar. Nachádza sa priamo v centre Bratislavy a live DJ tu mixuje rockovú hudbu takmer každý deň.