Toto muži na ženách zbožňujú!

0

Reklama/advertisment:

Ťažko povedať jeden spoločný znak, ktorý na ženách priťahuje všetkých mužov. Avšak všetci asi poznáte nejaké tie základne body, ktorým muži neodolajú. Nebudeme hovoriť o zovňajšku, ale skôr o vlastnostiach, správaní alebo gestách, ktoré mužov skutočne na ženách priťahujú.

Inteligencia

Reklama/advertisment:

Inteligentné ženy mužov priťahujú odjakživa. Takéto ženy sú jednoducho sexy. Poznajú spôsoby, vedia komunikovať na úrovni a väčšinou vás často vedia prekvapiť svojim správaním.

Majú svoj vlastný názor

Žena, ktorá vie, čo je správne a čo nie. Tá, ktorá je presvedčená o istých veciach, má stabilné názory a nenechá sa len tak namotať, ovplyvniť alebo nebude ochotná niečo meniť kvôli len tak nejakej známosti. Aj táto vlastnosť je magnetom na mužov. Chlap predsa chce ženu, ktorá si stojí za tým čo povie  a sama tomu verí.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Nebojí sa byť sama a je nezávislá

Tieto dve vlastnosti totiž spolu veľmi súvisia. Väčšina mužov hľadá samostatnú ženu, ktorá sa dokáže postarať aj sama o seba. Nie nejakú ,,prísavku”, ktorá im bude celý čas na krku. Žena, ktorá sa bez chlapa nevie ani pohnúť je skôr odpudzujúca pre naozaj zrelých a rozumných mužov, ktorí chcú vážny vzťah.

Je sebavedomá

Sebavedomie nie je záležitosť zovňajška. Je to vlastnosť, ktorá vychádza z vnútra. Žena, ktorá má charizmu nemusí mať dlhé vlasy po pás, plné pery a tie najkrajšie oči, prsia či zadok. Sebavedomie vychádza z jej vnútra a je to o tom, čomu sama verí. Dámy, ktoré sú so sebou spokojné sú príťažlivejšie ako tie, ktoré sa vám budú na seba neustále sťažovať.

Nedostupná

Sex na prvom rande? Nie. Nebuďte predsa taká ľahká ,,korisť”. Neviete si predstaviť ako mužov baví to, keď ich odmietnete. Samozrejme, niektorí to po vašom odmietnutí vzdajú, ale ten pravý sa len tak nedá. Vy teda pokojne môžete hrať trochu nedostupnú a uvidíte ako sa bude medzi vami stupňovať to napätie a túžba.