Priaznivci teórie plochej Zeme sú presvedčení o tom, že Austrália neexistuje

0
Photo by Joey Csunyo on Unsplash

Reklama/advertisment:

Zem nie je plochá. To je všeobecne známy fakt. No keď neviete, čo s načatým večerom, odporúčame vám nahliadnuť do rôznych konšpiračných teórií, ktorých je na webe viac než dosť. Možno vás zaujme teória plochej Zeme, ktorej prekvapivo podliehajú mnohí ľudia, dokonca aj tí, od ktorých by ste to nečakali. Raz za čas na seba upozornia novým, ešte absurdnejším faktom, ktorý má ľudí presvedčiť o tom, že naša Zem je plochá ako doska na žehlenie.

Reklama/advertisment:

Prívrženci tejto teórie sa napríklad snažili dokázať to, že Zem je plochá, obyčajnou vodováhou. Samozrejme bez exaktných vedeckých výpočtov. Vytrvalo odmietajú zábery z vesmíru, pretože si myslia, že sú zmanipulované a my všetci sme sa stali obeťami neskutočného komplotu. Najnovšie svet šokovali tvrdením, že Austrália v podstate neexistuje.

Táto správa asi nepoteší nikoho z tohto pomerne veľkého kontinentu. Ale keď to vravia Earth-flateri, tak to asi musí byť pravda. Alebo to môže byť aj naopak? Prečítajte si (absurdné) tvrdenie, ktoré má za cieľ presvedčiť všetkých, že Austrália naozaj neexistuje.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Austrália je fiktívna krajina

Photo by Christopher Burns on Unsplash

“Väčšinu z vás pravdepodobne vychovali vo viere v imaginárnu krajinu, ktorá sa volá Austrália. Stavím sa, že mnohí z vás sa o nej dokonca učili aj v škole. Som tu, aby som vám povedal pravdu.