Nočný život v New Yorku

0

Reklama/advertisment:

Túžite sa zúčastniť nočného života v New Yorku ale neviete, ktoré časti či bary si vybrať? Poradíme vám, ktoré miesta musíte navštíviť!

Reklama/advertisment:

Je známe, že najlepšie bary sú samozrejme na Manhattanu. Je to predsa najlepšia a najkrajšia časť New Yorku. Presné oblasti na Manhattane sú napríklad vo West či East village. Taktiež, je v poslednom čase slávna aj SoHo. Ak vás zaujímajú bary na Midtowne (čitateľom, ktorým táto oblasť nie je známa, tak je to pri Rockefelletovom Centre či Empire State Building) sú väčšinou preplnené a fakt dosť drahé. Ľudia sa sem väčšinou uchýlia po pracovnej dobe.

Ak milujete hudbu, odporúčame navštíviť hudobné kluby. Medzi najznámejšie kluby patrí S.O.B.‘s či Knitting Factory. Je nutné zdôrazniť, že všade sa platí nejaké to vstupné, väčšinou do 25 USD. V New Yorku momentálne letia hudobné štýly ako drum n bass, reggae, funk, retro 80. rokov či dokonca latino. Upozorňujeme, že ľudia tam žijú nočný život, takže do polnoci sa tam bude pohybovať menej ľudí. Teda pokiaľ tam nie je koncert. Ceny za koncerty sú okolo 20 USD ale môžu sa vyšplhať na sumu až 50 USD. Akvšak preferujete kľudnejší podnik, vyskúšajte kluby poobede a cez pracovný týždeň. Ceny sú výrazne nižšie a obsluha je milšia.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Článok pokračuje na ďalšej strane…

1
2
Predchádzajúci článokZdravé a chutné recepty z tekvice
Ďalší článokLes samovrahov v Japonsku
ZDIEĽAŤ