Na Bahamách otvorili netradičný hotel. Aby ste sa tam dostali, musíte vážiť viac ako 127 kíl

0
Photo by Mike Fox on Unsplash

Reklama/advertisment:

Čím viac, tým lepšie. To je motto netradičného hotela, ktorý otvorili na Bahamách. Je určený len pre ľudí s vysokou nadváhou. Ak vážite menej než 127 kilogramov, do hotelu vás ani len nepustia.

Reklama/advertisment:

A aký to má zmysel? Tento hotel pre “plus-size” ľudí chce ponúknuť súkromie obéznym ľuďom, ktorí si chcú užiť dovolenku bez hodnotiacich pohľadov. Ľudia, ktorí majú kilá navyše, neraz musia na pláži čeliť kritickým poznámkam, pričom ich sebavedomie sa dostáva na bod mrazu. Všade samé dokonalé telá a oni sa neraz cítia ako slon v porceláne. Avšak i oni si chcú užiť skvelú dovolenku. A túto možnosť im ponúka práve tento netradičný hotel.

Majú za sebou prvú úspešnú sezónu

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Tento netradičný hotel má už za sebou prvú úspešnú sezónu. Ľudia s nadrozmernými konfekčnými veľkosťami si ju pochvaľujú, pretože všetko je im tu prispôsobené. Postele, stoličky a XXL lehátka odnesú až 250 kíl, pričom sú špeciálne vystužené, aby si poradili aj s takouto hmotnosťou. Nejeden obézny človek totiž to zažil nezávideniahodné chvíle trápnosti, keď sa pod ním na pláži zlomilo lehátko.

Súkromie nadovšetko

Tento luxusný hotel dbá na to, aby jeho klienti nečelili posmešným pohľadom. Preto majú k dispozícii 7 kilometrovú súkromnú pláž, ktorá ich chráni pred okolím. Okrem toho sa tu turisti môžu najesť koľko chcú, a to bez výčitiek svedomia.