Kam na rande v Bratislave? 6 nezabudnuteľných miest

0
pexels.com

NÁBREŽIE

Reklama/advertisment:

No dobre, buďme k sebe úprimný. Možno to nie je práve najtichšie miesto na zemeguli s maximálnym súkromím, ale ak sa odosobníte od zopár podobných nadšencov z kúsku zelene, je to výborná voľba. No len si to predstavte! Len vy, on/a, západ slnka a upokojujúci zvuk tečúceho Dunaja. S fľaškou vína v batohu z toho môže byť naozaj veľmi pekný večer, nemyslíte?

ZOO

Reklama/advertisment:

Že zoologické záhrady už dávno nie sú len pre deti už vedia všetci. Ak ste sa rozhodli pre rande za bieleho dňa, návšteva bratislavskej ZOO môže byť veľmi príjemným variantom. Navyše si môžete byť istí, že so svojou drahou polovičkou si zaistíte pár hodín spoločných chvíľ, pri ktorých sa budete rozjímať nad tunajšími, či exotickými zvieratami. Čo poviete, môže byť?

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

SAD JANKA KRÁĽA

Oproti nábrežiu, na druhej strane Dunaja, pri obchodnom centre Aupark sa nachádza naozaj príjemná možnosť, ako stráviť príjemné popoludnie a či večer. Odhliadnuc od toho, že sa tu koná i zopár tuctov parádnych akcií, ponúka Sad Janka Kráľa romantickú atmosféru už sám o sebe. V obľube ho majú viacerí, no jeho nie malá rozloha ponúka nájsť si svoj vlastný kúsok súkromia takmer každému, kto o to stojí.

HRAD

No jasné! Tu to romantikou len tak dýcha. Nájdite si tú najsympatickejšiu lavičku a nasávajte atmosféru dňa, či večera. Sľubujem, že neobanujete.