Jarné rituály, ktoré by ste mali absolvovať.

0

Reklama/advertisment:

Prvý jarný deň je už dávno za nami a s počasím sa to už tiež očividne o čosi lepší. Možno ešte neprišla tá dokonalá jar, no deň je už o niečo dlhší a noc zas kratšia. Už sa nebudíme do nočnej oblohy a neprichádzame z práce za tmy. Slnko sa už na nás usmieva a s jarou prichádzajú aj jarné rituály, na ktoré by ste nemali zabúdať.

Detox

Reklama/advertisment:

Po zime je dobré dať telu trochu oddýchnuť. Nielen pokožke a telu zvonka, ale aj zvnútra je treba mu dať nový začiatok a začať s čistým štítom. Na detox postačí väčšia várka ovocia alebo si môžete zakúpiť detox drinky a nápoje priamo na internete. Je určite príjemné dať telu menší odpočinok a očistiť ho od toxínov. Budete sa cítiť lepšie nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Jarné upratovanie

Keď už sa vonku všetko mení na živé, krásne a voňavé, tak určite nebude zlý nápad si takto prečistiť a prevoňať aj svoj domov. Povyhadzujte nepotrebné veci, ktoré sa vám doma počas zimy nahromadili. Upracte si každú izbu a prípadne zmeňte usporiadanie nábytku. Zmena je niekedy príjemnou udalosťou v živote a človek ju občas potrebuje.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

Zmena šatníka

Nastal čas zimné veci odložiť a vytiahnuť jarné kúsky. Ukážte svetu farby, nové štýly a strihy. Jar je plná všetkého živého a to by ste mali preniesť aj do svojho šatníka aby ste skutočne zažiarili.

Nové ciele

Stanovte si aj nové ciele a plány, ktoré máte napríklad na túto sezónu jar/leto. Stanovte si k nim aj dátumy, aby ste ich naozaj splnili a chodte si za nimi. Jar znamená tiež nové príležitosti a možnosti, tak ich využite.