6 najatraktívnejších akcií, ktoré môžete v Bratislave zažiť

0
pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-audience-band-celebration-625644/)

Reklama/advertisment:

Nie, že by inokedy ste sa v nej inokedy nudili, to určite nie. V našom hlavnom meste sa niečo deje každý deň a i to je pre mnohých silným kladom, kvôli ktorému sa doň rozhodnú presťahovať. Zažiť tu môžete naozaj čokoľvek, od športových podujatí až po kultúrne. No ako to už býva, človek rád chodí, vyhodnocuje a porovnáva. My nie sme iní, preto sme sa vám dnes rozhodli napísať pár slov o našich najobľúbenejších podujatiach v Bratislave. 

1. SLOVAK FOOD FESTIVAL

Reklama/advertisment:

Alebo aj prezývaný “Najväčší piknik v meste” je to najväčšou rodinnou gastroudalosťou roka. Nájdete tu domácu i svetovú kuchyňu, nechýba tu živá šou s hudobnými vsuvkami, ochutnávkami, dokonca i hrami pre deti aj pre dospelých. A kde inde by sa mohla takáto veľkolepá udalosť konať ako na Bratislavskom hrade? Ten dodá atmosfére náležitú vznešenosť.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

2. FESTIVAL SVETLA

V noci je atmosféra umocnenejšia a to veľmi dobre vedia i organizátori tejto úžasnej akcie. Svetelné a interaktívne inštalácie počas festivalu po zotmení oživia rozprávky, legendy i povesti. A aký je účel tejto akcie? No zbystriť ľuďom vnemy a pripomenúť, že cítime.

3. VIANOČNÉ TRHY

Jasné, tie by predsa v našom zozname nemohli chýbať. Originálne stanové mestečká si nenechá každoročne ujsť takmer každý. Zažiť ich môžete na Hlavnom námestí, Hviezdoslavovom námestí, Františkánskom námestí, Primaciálnom námestí, Nádvorí Starej radnice a Námestí Milana R. Štefánika.