5 podnikov v Bratislave, kde sa oplatí ísť

Bianka Turská

0

Reklama/advertisment:

Chystáte sa na výlet do nášho hlavného mesta, alebo ste jeho obyvateľom a radi si výjdete s kamarátmi, s kolegami alebo s rodinou posedieť pri kvalitnej káve alebo zájsť na dobré jedlo. Bratislava ponúka veľa miest kde sa dá výborne najesť a tak som sa rozhodla spísať ich tu aby sme v tom mali prehľad. Vybrala som tie topky takže dúfam, že sem určite raz zájdete.

ROXOR burger – Bratislava

Reklama/advertisment:

V našom hlavnom meste sa nachádza mnoho burgrární, no táto ma zatiaľ zaujala najviac. Kvalitné mäsko, dokonalé kombinácie, domáce žemličky a tie hranolky sú bez chybičky! Ponúkajú aj sezónne špeciály, kde sa ešte viac vyhrajú s chuťami. Ak sa neviete rozhodnúť v Bratislave, kam na obed, tak tu mámte jeden typ!

MONDIEU LABORATORIE

Mondieu určite poznáte. Je to sieť kaviarní po celej Bratislave. Ponúkajú výrobky tej najvyššej kvality a myslím si, že toto miesto je ideálne na brunch, pretože ich raňajková (brunchová) ponuka je naozaj dokonalá. A všetky tie koláče, vynikajúca kávička alebo aj obedové menu. Juuuj mňam!

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

PETITE CREPERIE

Populárny bratislavský street food s týmto názvom vám ponukne úžasné palacinky – crepes v množstve variácií v slanom aj sladkom prevedení. Taktiež máte na výber či chcete kladické cesto alebo cesto z pohánkovej múky. Odporúčam pohánkovú palacinku s chorizom, kozím syrom a rukolou, ktorá výborne zasýti a tá chuť, tak tá sa ani opísať nedá.