5 najlepších krokov, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s rozchodom

0
pexels.com (https://www.pexels.com/photo/bench-nature-love-people-50592/)

Reklama/advertisment:

Rozchod nie je práve najpríjemnejšou súčasťou života, no predsa ňou je a raz si ním v živote musí prejsť takmer každý. Závidíme jedincom, ktorí nie, no dnes sme sa rozhodli venovať náš článok práve tým, ktorí áno. Na zlomené srdce nie je vraj žiaden liek, no my sme sa vám dnes rozhodli spísať zopár krokov, ktoré by mohli k rýchlejšiemu zotavovaniu sa prispieť. Tu sú:

1. Športujte.

Reklama/advertisment:

Znie to ako úplne klišé a možno tak trochu i je, no šport vie naozaj veľmi dopomôcť k lepšej nálade, takisto i k opätovnému budovaniu samého seba. Endorfíny sú cesta.

2. Zavolajte starým kamarátom.

Ak sme vo vzťahu, zväčša veľkú časť svojej pozornosti i mentálnej energie venujeme našej polovičke. A ako to už býva – redukcia času stráveného so svojimi známymi a či blízkymi príde chtiac či nechtiac, skôr či neskôr. Nemajte však obavy svojich kamarátov opäť kontaktovať, iste budú radi a vašu situáciu pochopia.

Reklama/advertisment:

Reklama/advertisment:

3. Venujte čas svojim koníčkom

Nepredpokladáme, že ste sa ich počas predošlého vzťahu vzdali, v tom prípade by to bol vzťah toxický. No ak máte teraz možnosť vybrať si, či budete doma ležať v posteli a púšťať si smutné pesničky od Sama Smitha alebo ísť si zahrať opäť na klavír či navšíviť priateľov z miestneho šachového klubu, rozhodne si vyberte tú menej komfortnú zónu – činnosť. Netreba sa utápať v sebaľútosti, mozog potrebuje stimulovať.